Рішення №108

УКРАЇНА

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Залізничного району м.Львова

3-пленарне засідання 2-сесії 7-демократичного скликання

РІШЕННЯ  №108

від 26.04.2016р.

Про внесення змін та доповнень до рішення Рудненської селищної ради від 05.10.2015 №1112 “Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту детального планування території щодо встановлення меж земельної ділянки лісопарку обмеженого вул. Лесі Українки – вул.Лісна – вул. Бічна Лісна в смт.Рудно”.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та вирішення земельних спорів, пропозиції постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури та роботи з молоддю, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 12, 40, 81, 128 Земельного кодексу України, Рудненська селищна рада вирішила:

  1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення Рудненської селищної ради від 05.10.2015 №1112 “Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту детального планування території, щодо встановлення меж земельної ділянки лісопарку обмеженого вул. Лесі Українки – вул. Лісна – вул. Бічна Лісна в смт.Рудно”, а саме: в пункті 1. та в пункті 2. вказаного рішення, слова – “проекту детального планування території, щодо встановлення меж земельної ділянки”, замінити словами – “проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки”.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з питань містобудування.

Селищний голова                                                                 І.Форманчук