Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Рудненська селищна рада Залізничного району м.Львова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
– спеціаліст 1-ої категорії – інженер-економіст.
Кваліфікаційні вимоги:
-вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
– володіння основними навиками роботи на комп’ютері
-стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або в державній службі не менше 1-року, стаж роботи в інших сферах не менше 2-х років
Перелік документів, необхідних для конкурсу:
– заява про участь в конкурсі
– особова картка форма П-2ДС
– копії документів про освіту
– копія військового квитка
– декларація про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції»
– копія документа, який посвідчує особу
– фотокартка розміром 4х6
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації /копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо/.
Ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями проходження служби в органах місцевого самоврядування /можна отримати за вказаною адресою прийому документів/.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків. розміру та умов оплати праці надається при поданні документів.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня офіційного опублікування оголошення за адресою: м.Львів, смт.Рудно, вул.Короленка,1. Довідки за тел. 297-97-89.