До відома населення смт.Рудно

З метою підвищення рівня готовності до дій за призначенням міської системи централізованого оповіщення цивільного захисту, 18 жовтня 2017 року в період з 14.50 до 15.00 години протягом п’яти хвилин буде проведено навчальне оповіщення населення міста Львова за сигналами цивільного захисту технічними засобами з увімкненням електричних сирен.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ смт.РУДНО!

   Амброзія полинолиста – один з небезпечних карантинних організмів. Через свою виняткову шкодочинність, негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів. Амброзія полинолиста засмічує усі польові культури, сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки та пасовища, пустирі та інші необроблювані землі. Надмірно висушує і виснажує ґрунти, при великому забур’янені культурні рослини гинуть. Пилок амброзії викликає в людей захворювання на поліноз: спостерігається втрата працездатності, з’являється набряк слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, розвивається астма.
Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої як для сільського господарства, так і для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх землекористувачів. Механічне скошування рослин амброзії полинолистої застосовують після початку її цвітіння, коли зрізана рослина вже не здатна утворити продуктивні стебла і гине. Поза межами населених пунктів ефективним є застосування гербіцидів.
Рудненська селищна рада закликає землевласників, землекористувачів смт.Рудно долучитись до заходів боротьби з амброзією полинолистою на території нашого селища.

Не будьте байдужі!
Наведемо порядок у власній оселі спільними зусиллями!