УКРАЇНА

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Залізничного району м.Львова

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 32/ос

від  08 травня 2020 року

Про «Скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Рудненської селищної ради»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання виконавчого комітету Рудненської селищної ради 12 травня 2020 року о 11.00 годині за адресою смт. Рудне вул. Короленка,1.

На розгляд засідання виконавчого комітету винести такі питання:

1.Про надання матеріальної допомоги АТО:

  1. Про розгляд звернень громадян.
  2.   Різне.

УВАГА

КАРАНТИН !!!

продовжується проведення карантинних заходів по проведенні робіт з дезинфекції: адмінприміщень, дитячих і спортивних майданчиків, зупинок, входів у супермаркети

83B66735-93EB-482E-BD92-81DA3F1B1079 (10)23513398-DCAE-434E-BA47-0B5F2F56ABC43066E4FA-AC74-4829-9FB4-EE13D75D66DB D4873B1C-05B5-41DF-BF00-55E4CD8EA80E E36EE85C-C69D-40BE-82F7-563D9317E3C2комісія надзвичайних

ситуацій та цивільного захисту.

Окремий протокол переліку осіб, які потребують самоізоляції

Встановити, що особами, які потребують самоізоляції, є:

  1. Особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків.
  2. Особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 в легкій формі та не потребують госпіталізації.
  3. Особи, що дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до перетину державного кордону або контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї.
  4. Особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”, військовослужбовців та працівників Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, а також осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які:

4.1. Провадять діяльність та надають послуги в галузях енергетики, хімічної, нафтохімічної, машинобудівної промисловості, гірничо-металургійної галузі, галузях транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах, галузі оборонної промисловості.

4.2. Мають безперервний промисловий цикл.

4.3. Надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я.

4.4. Є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню.

4.5. Включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

4.6. Є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.”.

Лікуючий лікар хворого або особи з підозрою на інфікування COVID-19 визначає строк самоізоляції на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Працівники Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” визначають персональний перелік осіб, які потребують самоізоляції у зв’язку з контактом з хворим на COVID-19 та вносять інформацію до відповідних інформаційних систем.

У разі призначення зобов’язання щодо самоізоляції:

  1. Особа зазначає місце своєї самоізоляції та інформацію про засоби зв’язку (номер телефону), короткі відомості про стан здоров’я та хронічні захворювання на час самоізоляції (за згодою особи).
  2. Повідомляється, що за надання неправдивих відомостей про місце своєї самоізоляції, інформації про засоби зв’язку, недотримання режиму самоізоляції особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності.

До відповідних інформаційних систем (зокрема до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг) вноситься інформація про прізвище, ім’я, по батькові особи, дату її народження, місце самоізоляції та засоби зв’язку (номер телефону), чи особа проживає сама, чи є можливість піклування про неї іншими особами в період самоізоляції. За згодою особи також вносяться короткі відомості про хронічні захворювання та стан здоров’я на час самоізоляції.

Особи, які потребують самоізоляції, можуть внести самостійно інформацію до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг за умови наявності технічної можливості.

Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометра від місця самоізоляції, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок без клапану видиху.

Переміщення осіб, які не досягли 14 років, здійснюється у супроводі батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону за умови дотриманням вимог, визначених цим пунктом.

Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється двічі на день вигул домашніх тварин.

Особа, яка перебуває на самоізоляції, має право звертатися за отриманням медичної допомоги.

Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області та військовослужбовцями Національної гвардії України, працівниками Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, уповноваженими органами Львівської міської ради (посадовими особами), у тому числі з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.”.

УВАГА

КАРАНТИН !!!

Шановні мешканці та гості селища!

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) в місцях масового скупчення людей:

Обмежити доступ громадян до кладовища на весь термін карантину,

крім випадків здійснення поховання, підпоховання і перепоховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил. Припинити рух транспорту до кладовища, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспортних засобів, задіяних в обрядах поховання.

                                                         комісі з питань техногенно-екологічної

                                                          безпеки і надзвичайних ситуацій

 

 

 

 

 

 УВАГА

КАРАНТИН !!!

Шановні мешканці та гості селища!

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) в місцях масового скупчення людей:

Заборонити мешканцям та гостям селища відвідування кладовища у поминальні дні,

крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.

Звернути увагу мешканців та гостей селища, що відповідно до пункту 10  “Рекомендацій Ради Церков міста Львова священнослужителям та мирянам усіх конфесій міста щодо святкування Вербної (Квітної) неділі та Великодня”, відвідини священнослужителями й мирянами кладовищ є можливими після закінчення карантину.

                                                         комісі з питань техногенно-екологічної

                                             безпеки і надзвичайних ситуацій

 УВАГА

КАРАНТИН !!!

 

Шановні мешканці селища!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня включно.

 

Рішення уряду

 

УКРАЇНА

РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Залізничного району м.Львова

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 29/оc

від  22 квітня 2020 року

Про «Скликання позачергового

засідання виконавчого комітету

Рудненської селищної ради»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання виконавчого комітету Рудненської селищної ради 23 квітня 2020 року о 09.30 годині за адресою смт. Рудне вул. Короленка,1.

На розгляд засідання виконавчого комітету винести такі питання:

  1. Про внесення змін до селищного бюджету смт.Рудне на 2020 рік.
  2.   Різне.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                 І.Фороманчук