Про ускладнення погодних умов

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області у зв’язку з впливом Балканського циклону на Львівщині в другій половині доби 12 листопада та впродовж 13 листопада очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та сніг.

Ввечері 12 листопада та вночі 13 листопада подекуди сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Утворення нестійкого снігового покриву. Подекуди пориви північно-східного вітру 15 – 22 м/с, хуртовини.

Температура повітря вночі 12 листопада становитиме від 5º морозу  до 1º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла; 13 листопада впродовж доби 0 – 5º морозу.

14 листопада опади поступово припиняться. Температура повітря вночі знизиться до 3 – 8º морозу, при проясненнях місцями 10 – 12º морозу, денна становитиме від 3º морозу до 2º тепла.

Про проведення чергового пленарного засідання сесії

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 47/ос
від 28 жовтня 2016 року
Про проведення чергового пленарного
засідання 3-сесії 7-демократичного
скликання.
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 3-сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести 1-ше пленарне засідання           07 листопада 2016 року о 09.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

У неділю, 23 жовтня 2016р., о 17.00 год в приміщенні Народного дому смт.Рудно відбудеться звіт селищного голови смт.Рудно, депутатів Рудненської селищної ради та депутата Львівської міської ради Данилківа М.І.