УКРАЇНА
РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Залізничного району м.Львова
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 86/ос
від 19 грудня 2017 року
Про «Проведення другого
пленарного засідання 5-сесії
7-демократичного скликання».
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 5-ту сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести 2-ге пленарне засідання 29 грудня 2017 року о 09.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

 

Протокол засідання Колегії Рудненської селищної ради
смт.Рудно 19.12.2017 року

Перелік питань який пропонується винести на
2- пленарне засідання 5 – сесії Рудненської селищної ради:

 Про розгляд депутатських звернень.
 Про затвердження гр.Пурій Г.А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.І.Кармелюка
 Про затвердження гр.Гамаровській О.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва у смт.Рудне на вул.Є.Коновальця
 Про затвердження гр.Бондарук Р.М технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул.Лісна, 53 в смт. Рудне
– Про затвердження гр.Петрістому П.П. технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул.Миру, 60 в смт. Рудне
– Про затвердження гр.Андрійовській І.С. технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул.Т.Шевченка, 116 в смт. Рудне
– Про затвердження гр.Лозовій М.С. технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул.Т.Шевченка, 128 в смт. Рудне
– Про затвердження гр.Сінчук О.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зметою зміни цільового призначення з «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» у смт.Рудне на вул.І.Мазепи, 43
 Про затвердження гр.Махніцкій І.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва в смт.Рудне в СТ «Калина 2»
 Про затвердження гр.Чабан Є.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.І.Кармелюка
 Про затвердження гр.Сіромській О.Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва на вул.Мазепи у смт.Рудне
 Про затвердження гр.Вороновській Н.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність з метою зміни цільового призначення з індивідуального садівництва на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.І.Мазепи, 40
 Про затвердження гр.Леськіву Ю.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність з метою зміни цільового призначення з особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.Шевченка, 189
 Про затвердження гр.Лутчин І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.Наливайка, 11.
 Про затвердження гр.Івасів О.Я. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.Наливайка, 11.
 Про затвердження гр.Борущак Р.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у смт.Рудне на вул.Героїв Небесної Сотні, 13.
 Про внесення змін в Рішення №586 від 13 жовтня 2017р. «Про погодження гр.Яхімець Г.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Грушевського, 5А в смт. Рудне»
 Про внесення змін в рішення сесії Рудненської селищної ради №113 від 13.04.2011р. «Про погодження Самборській М.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки на вул.Дитячій, 61 в смт.Рудне площею 0,0194га для ведення садівництва»
 Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки на вул.Бічна Піскова, 11 в смт. Рудне.
 Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення обмеженого вул.Мазепи в смт.Рудне.
 Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту детального планування території по вул.Огієнка, 1 в смт.Рудне.
 Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту детального планування території ОКД ДСТ «Росинка» в смт.Рудне
 Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вулиці Сірка та вулиці Лесі Українки в смт.Рудне.
 Про погодження гр.Когут О.Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.І.Мазепи в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Скорупській А.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Лісній в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Гнатушок Ю.Є. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Санницькій Ю.А. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Кривяк І.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Качмар Ю.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Боровець І.Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.І.Мазепи, 27 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Воробець М.Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.І.Мазепи, 27 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Слободенюк І.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Квіткова в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Терешко К.Д.. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул. Шептицького в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Труш А.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Л.українки, 16к в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Заяць Р.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. І.Мазепи, 72А в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Пастернак О.Ю. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Вербицького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Панів В.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.І.Мазепи, 33 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Федьків-Горбатої М.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Шептицького в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Занифіст А.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Л.Українки, 29 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Матвій М.П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Полуботка в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Жулини С.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Піскова, 3 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Мельник М.Ю. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Бічна Піскова, 11 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Данканич В.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Піскова в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Чухвіцької Г.З. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.І.Мазепи, 66 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Слюсар О.П. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Зелена, 3 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Воробель І.С. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Гадупяк В.Є. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Зубаль І.М. місця розташування земельної ділянки, згідно затвердженого ПДПТ та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки на вул. І.Мазепи в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Мельник Ю.Б. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Бічна Піскова, 11 в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Цимбалюк В.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр. Будзан Л.Я. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул. І.Мазепи, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Криворучко Ю.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на вул. І.Мазепи, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Крив’як О.В. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.І.Мазепи, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Дзяма С.Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне
 Про погодження гр.Пстрій І.М. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Гаврилюк Г.Є. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Романиця М.О. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на вул.Д.Яворницького, в смт. Рудне.
 Про погодження гр.Бобрик М.Р. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вул.Сірка в смт. Рудне.
 Про затвердження «Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади смт.Рудне» та «Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно територіальної громади смт.Рудне».
 Про внесення змін в рішення №321 від 24.02.2017р. «Про присвоєння назв вулиць в ОК ДСТ «Росинка», що знаходиться на території смт.Рудне».
 Про внесення змін в рішення №320 від 24.02.2017р. «Про присвоєння назв вулиць в ОК СТ «Беркут», що знаходиться на території смт.Рудне».
 Про присвоєння назв вулиць в обслуговуючому кооперативі содово-городнє товариство «Троянда», що знаходиться на території смт.Рудне.
 Про присвоєння назв вулиць в обслуговуючому кооперативі садівничого товариства «Діброва», що знаходиться на території смт.Рудне.
 Різне.

УКРАЇНА
РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Залізничного району м.Львова
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 83/ос
від 12 грудня 2017 року
Про «Проведення позачергового
пленарного засідання 5-сесії
7-демократичного скликання».
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 5-ту сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести позачергове пленарне засідання 15 грудня 2017 року о 09.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

Гарний звичай завели наші прародичі, посвячувати себе чи свій народ під Покров Небесної Цариці, Пресвятої Діви Марії.

Причиною цієї посвяти є прагнення більшої опіки Богородиці у щоденному житті.

Її Велич і Слава не раз охороняла міста і села від навали ворога.

В найважчих обставинах ми підносимо до Неї молитви, прохання і Вона рятує нас, подає руку допомоги:

« Ще не чувано ніколи,

Щоб Вона не помогла,

Чи у горі чи недолі

Цього земного життя»,-

так співаємо у піснях на прославу Божої Матері.

Справді, треба стати нам усім під Її Омофор. І хай Вона, Своєю материнською теплотою огорне нас і приведе до миру і братньої любові.

смт. Рудно посвята

ОГОЛОШЕННЯ

У зв”язку з ремонтними роботами, 
30 листопада 2017 року 
з 09ººгод до 17ººгод 
не буде електроенергії
в смт.Рудно (крім вулиць центральної частини селища). 
                                                                                        Львівські міські електромережі

ОГОЛОШЕННЯ

У зв”язку з ремонтними роботами,
15 листопада 2017 року 
з 09ººгод до 17ººгод
не буде електроенергії
в смт.Рудно (крім вулиць центральної частини селища).
                                                                                        Львівські міські електромережі

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ!

                      На сайті Громадського бюджету Львова https://lviv.pb.org.ua/projects/86                    з 1 листопада 2017 року розпочалось голосування за проект громадського бюджету:
РУДНО-ПАРК. Візитівка селища та гордість Залізничного району м. Львова
Звертаємо увагу усіх небайдужих мешканців Рудно на необхідність підтримати вище згаданий проект в період з 1 по 15 листопада.
МЕТА ПРОЕКТУ: у 2018 році створити в смт. Рудно сучасний парк.
Ефективність запропонованої ініціативи дозволить закласти на довгі роки правильну тенденцію культури виховання молодого покоління та проведення вільного часу для усіх мешканців та гостей Рудно.
З повагою та проханням у підтримці даного проекту – cелищний голова І.Форманчук