УКРАЇНА
РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Залізничного району м.Львова
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 22/ос
від 04 березня 2019 року
Про продовження роботи першого
пленарного засідання 8-сесії
7-демократичного скликання.
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Рудненської селищної ради:
Продовжити роботу першого пленарного засідання 8-ої сесії 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради 05 березня 2019 року о 11.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

ОГОЛОШЕННЯ

Реєстрацію (зняття з реєстрації) громадян за місцем проживання буде здійснювати інспектор (паспортист) з 28 лютого 2019 року (четвер) з 9 до 13 год.

       Враховуючи підбурення мешканців певною групою людей та розповсюдженням  неправдивої  інформації  щодо  розгляду питань, які були зняті з порядку денного, враховуючи засідання Колегії Рудненської  селищної  ради  від 22.02.2019р.

    Порядок денний 1-го пленарного засідання 8-сесії 7 демократичного скликання викласти в новій редакції:

 • Розгляд депутатських звернень.
 • Про надання дозволу ПП «Дора» в особі директора Дороша І.Р. на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів нерухомого майна  на  вул.Піскова, 3а  в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Павлів В.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на     вул.Польова,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Сергієнко М.С.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шевченка,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Юсько Н.Б.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Петлюри,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Бехеровської А.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Петлюри,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Олійника І.З.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства   на       вул.Мазепи, 45а   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Івахненко Ю.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Огієнка,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Воробець М.Р.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Мазепи, 27   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Боровець І.Б.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Мазепи, 27   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Козій О.М.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 5   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Сегедій М.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 3   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Матвіїв Н.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 3а   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Балич Т.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Залізничній   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Коржинського Б.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на   вул.Шевченка   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Боровець М.Р.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Огієнка,   в  смт. Рудне.
 • Про погодження гр.Максимів С.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в СТ «Росинка», в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Стельмах С.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального будинку   на     вул.Стуса,   в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу гр.Зайцеву Й.К.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального будинку   на     вул.Грушевського, 46   в  смт. Рудне.
 • Про погодження гр.Лучківу І.З. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на  вул.Залізничній  в  смт. Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету  Рудненської селищної ради на виготовлення технічної  документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 4610165500:02:001:0379 в смт. Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по    вул. Мазепи, 22    в  смт.Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Залізничній    в  смт.Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.22 Січня    в  смт.Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Хоткевича    в  смт.Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Мазепи, 1    в  смт.Рудне.
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  в   ОК ДСТ «Росинка»    в      смт.Рудне
 • Про присвоєння назв вулиць в садівничому товаристві «Калина-2», що знаходиться на території смт.Рудне
 • Різне.

 

Про ускладнення погодних умов

По території Львівщини 22 – 24 лютого 2019 року:

У зв’язку із проходженням атмосферних фронтів від циклону, що зміщується з території Польщі та надходженням холодного арктичного повітря очікується ускладнення погодних умов:
22 лютого: дощ та мокрий сніг переходитиме в сніг, місцями значний. Подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вiтер північно-східний, 7 – 12 м/с, вранці та вдень пориви 15 – 20 м/с, місцями хуртовини. Температура повiтря вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень від 4° морозу до 1° тепла.
Відновлення снігового покриву, зниження температури.
23 – 24 лютого. На дорогах ожеледиця.
Температура повітря вночі 5 – 10° морозу, місцями 13 – 15° морозу, вдень 1 – 6° морозу.

УКРАЇНА
РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Залізничного району м.Львова
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 20 /ос
від 14 лютого 2019 року
Про «Проведення першого
пленарного засідання 8-сесії
7-демократичного скликання».
У зв’язку із неможливістю більшості депутатів Рудненської селищної ради бути присутніми на черговому пленарному засіданні сесії 15 лютого 2019 року о 11.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно, відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 8-му сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести перше пленарне засідання 19 лютого 2019 року о 10.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

УКРАЇНА
РУДНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Залізничного району м.Львова
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 18/ос
від 12 лютого 2019 року
Про «Проведення позачергового
засідання 8-сесії 7- го демократичного
скликання».
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 8-му сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести позачергове пленарне засідання 13 лютого 2019 року о 10.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

Порядок денний
позачергового пленарного засідання 8 – сесії 7 демократичного скликання
Рудненської селищної ради:
-Про розгляд депутатських звернень.
-Про затвердження розпорядження селищного голови №04/ос від 21.01.2019р. «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2019рік»
-Про виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації по об”єкту “Будівництво каналізаційного колектора від перехрестя вул. Івасюка-вул.Грушевського до вул.Огієнка в смт.Рудне Залізничного району м.Львова.”
-Про виконання робіт по розробці проектно-кошторисної документації по об”єкту “Будівництво каналізаційного колектора від вул.Огієнка, 9 до КНС по вул.Лесі Українки в смт.Рудне Залізничного району м.Львова.”
-Про розгляд звернення ПАТ «Українська Залізниця», ВСП «Львівська дирекція залізничних перевезень»
-Про розгляд звернення ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»
-Різне.

Порядок денний

1-пленарного засідання 8- сесії 7 демократичного скликання

15.02.2019р.                                                         

 • Розгляд депутатських звернень
 • Про оплату праці селищного голови за січень 2019 року
 • Про розгляд звернення  ПАТ «Українська  Залізниця», ВСП «Львівська  дирекція залізничних  перевезень»
 • Про розгляд звернення  ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»
 • Про відміну рішення Рудненської селищної ради №108 від 26.04.2016р. «Про внесення змін та доповнень до рішення Рудненської селищної ради від 05.10.2015р. №1112 «Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту детального планування території щодо встановлення меж земельної ділянки лісопарку обмеженого вул.Лесі Українки – вул.Лісна – вул.Бічна Лісна в смт.Рудно»
 • Про затвердження гр.Шкіринець В.Я., технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул.Новоселів, 37 у смт.Рудне
 • Про затвердження гр.Скірка І.С. технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою вул.Виїзна, 3  в    смт.Рудне
 • Про затвердження гр.Сенюк Р.В.  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з «ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»  у смт.Рудне  на вул.І.Мазепи, 59
 • Про затвердження гр.Маїк І.Д. проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з «індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд»  у смт.Рудне  на вул.Піскова
 • Про затвердження гр.Дмитрів С.Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ-02.01)  на вул.Папи Римського Івана Павла II, 8 у смт.Рудне
 • Про затвердження гр.Колодійчик Я.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ-02.01)  на вул.Папи Римського Івана Павла II, 19 у смт.Рудне
 • Про затвердження гр. Магера О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва на вул.Полуботка,  у смт.Рудне.
 • Про затвердження гр. Мельник В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва на вул.Полуботка,  у смт.Рудне.
 • Про затвердження гр. Мельник Ю.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення індивідуального садівництва на вул.Бічна Піскова, 11,  у смт.Рудне
 • Про затвердження гр.Жупині С.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення з індивідуального садівництва на  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ-02.01)  на вул.Піскова, 3 у смт.Рудне
 • Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вул.Вербицького у смт.Рудне
 • Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в районі вул.Шевченка та вул.Петлюри у смт.Рудне
 • Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення обмежений  вул. Яворницького та кільцевою дорогою автодорогою в смт.Рудне
 • Про затвердження детального плану території для уточнення планувальної структури та функціонального призначення в межах  вул.Огієнка-Шептицького в смт.Рудне
 • Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування аптеки за адресою смт.Руддне, вул.Огієнка, 1
 • Про надання дозволу ПП «Дора» в особі директора Дороша І.Р. на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів нерухомого майна  на  вул.Піскова, 3а  в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Старецькій В.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Жук З.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Хоміченко І.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Шабат Б.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Кравчук В.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального салівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Кухар А.І. на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва на       вул.Бічна Лісна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Ковальчук М.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Волокітіна Г.П.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Грицай І.Б.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Папіш Н.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Шибінської Н.К.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного  будівництва  на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Кучерявий М.М. на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва на       вул.Бічна Лісна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Бондар О.М.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Лісна Бічна,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Павлів В.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Польова,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Сергієнко М.С.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шевченка,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Юсько Н.Б.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Петлюри,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Бехеровської А.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Петлюри,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Олійника І.З.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства   на       вул.Мазепи, 45а   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Івахненко Ю.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Огієнка,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Воробець М.Р.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Мазепи, 27   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Боровець І.Б.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Мазепи, 27   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Козій О.М.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 5   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Сегедій М.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 3   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Матвіїв Н.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шухевича, 3а   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Балич Т.І.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Залізничній   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Коржинського Б.В.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Шевченка   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу адміністратору парафії Різдва Пресвятої Богородиці отцю І.Червінському на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для обслуговування релігійної організації на       вул.Л.Українки  в      смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Боровець М.Р.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва   на       вул.Огієнка,   в  смт. Рудне
 • Про погодження гр.Максимів С.І. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва в СТ «Росинка», в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Стельмах С.А.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального будинку   на     вул.Стуса,   в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу гр.Зайцева Й.К.  на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального будинку   на     вул.Грушевського, 46   в  смт. Рудне
 • Про погодження гр.Лучківу І.З. місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на  вул.Залізничній  в  смт. Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету  Рудненської селищної ради на виготовлення технічної  документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 4610165500:02:001:0379 в смт. Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по    вул. Мазепи, 22    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  обмеженого вул.Міцкевича-Грушевського-Л.Українки    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Залізничній    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.22 Січня    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Хоткевича    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  по вул.Мазепи, 1    в  смт.Рудне
 • Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на виготовлення проекту  детального   планування  території  в   ОК ДСТ «Росинка»    в      смт.Рудне
 • Про присвоєння назв вулиць в садівничому товаристві «Калина-2», що знаходиться на території смт.Рудне
 • Різне.