Про спалювання листя!

Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. До його складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук, які забруднюють атмосферне повітря та завдають шкоди здоров’ю людей. Особливо небезпечним серед них є бензопірен, який здатен викликати ракові захворювання. Крім того, спалювання листя призводить до руйнації грунтового покриву, вигорають рослинні залишки, гинуть грунтоутворювальні мікроорганізми.

Компостування є природним видом перебігу органічних речовин, завдяки якому товстий килим опалого листя з легкість перетворюється на цінне органічне добриво. Тому, якщо ви володієте приватним будинком, то найкращий шлях для боротьби з залишками рослинності – їх прикопування або компостування. Листя та всі трав’яні відходи – це продукт, який може перегнивати, добре розкладається в землі і є чудовим добривом для грядок.

Відповідно до ст.152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Про погіршення метеорологічної обстановки

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області 12 – 13 жовтня очікується погіршення погодних умов.

По території Львівської області :

12 жовтня вранці та вдень сильний дощ (в горах з мокрим снігом), пориви східного вітру 17 – 22 м/с.

По місту Львову:

12 жовтня вранці та вдень сильний дощ, пориви східного вітру 17 – 22 м/с.

Штормове гідрологічне попередження № Г – 16

12 – 13 жовтня на рiчках басейнів Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 – 1,5 м  над рiвнями 11 жовтня на 08:00 год.

 При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.

Про проведення позачергового засідання сесії

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 45/ос

від 11 жовтня 2016 року

Про «Проведення позачергового пленарного засідання 3-сесії 7-демократичного скликання».

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:

Скликати 3-тю сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести позачергове пленарне засідання 13 жовтня 2016 року  о 16.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.

Селищний  голова І.Форманчук

Інформація Львівського регіонального центру з гідрометеорології

4-6 жовтня поточного року внаслідок випадання сильних дощів, по півдню території області дуже сильних дощів, на річках очікується формування дощового паводку з підйомом рівнів води над рівнями 3 жовтня:

– на річках басейнів Сяну, Дністра на 0,5-1,5 м, на окремих ділянках річок до 2,0 м;

– на річках басейну Західного Бугу на 0,3-1,0 м;

– при дуже сильних дощах можливе формування значного місцевого та схилового стоку в м. Львові, Жовківському, Мостиському та Яворівському районах;

– по півдню території області в гірській місцевості під час дуже сильних дощів можливе раптове формування локальних дощових паводків на малих річках та потічках.

Про погіршення метеорологічної обстановки

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області внаслідок впливу циклонічної депресії над західними областями України та проходження холодних атмосферних фронтів, впродовж 4 –6 жовтня очікується різка зміна погоди: пройдуть опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями сильні опади, по півдню території подекуди дуже сильні опади. В окремих районах налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, пориви вітру. На дорогах слизько. Температура повітря знизиться на 8 – 13°. В горах можливе утворення тимчасового снігового покриву.

4 жовтня вночі дощі, місцями сильні. Вдень сильні дощі, по півдню території подекуди дуже сильні. Вдень місцями пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с. Температура повітря впродовж доби 8 – 13° тепла.

5 жовтня вночі сильні опади, по півдню території подекуди дуже сильні. Вдень опади, місцями сильні опади (у вигляді дощу та мокрого снігу). В окремих районах налипання мокрого снігу, слабка ожеледь. Місцями пориви північно-західного вітру, 17 – 22 м/с. На дорогах слизько. Температура повітря впродовж доби 1 – 6° тепла.

6 жовтня вночі помірні, вдень невеликі опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Вночі місцями налипання мокрого снігу, слабка ожеледь. Поривчастий вітер. На дорогах слизько. Температура повітря вночі 1 – 6° тепла, вдень 3 – 8° тепла.

4 – 6 жовтня на річках області очікується формування дощового паводку з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями 3 жовтня на 08:00 год.:

– на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра  на 0,5 – 1,5 м, на окремих дiлянках рiчок          до 2 м. ;

– на рiчках басейнiв Захiдного Бугу на 0,3 – 1 м.

При дуже сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.