Штормове попередження

Про погіршення метеорологічної обстановки

          За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології    на території області 16 липня очікуються місцями грози, град. Ввечерi 16 липня та впродовж 17 – 18 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 – 1 м над рівнями 15 липня на 08:00 год. При сильних зливах можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

Про погіршення метеорологічної обстановки

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології   на території області 15 липня очікуються  місцями грози, пориви західного вітру, під час гроз шквали 15 – 20 м/с.

Про проведення позачергового пленарного засідання 2-сесії 7-демократичного скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №33/ос

від 13 липня 2016 року

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:

Скликати 2-гу сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести позачергове пленарне засідання 15 липня 2016 року  о 10.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.

Селищний голова І.Форманчук

Порядок денний сесії:

1.Про розгляд депутатських звернень

2.Про внесення змін до селищного бюджету смт.Рудне на 2016р.

3.Про списання проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вул. Шевченка в смт.Рудно Залізничного району м. Львова»

4.Про затвердження розпорядження селищного голови №30ос від 29.06.2016р. «Про внесення змін до селищного бюджету смт. Рудне на 2016р.»

5.Про граничні суми витрат на придбання меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів за кошти місцевого бюджету

6.Про коригування кошторисної документації робочого проекту по об’єкту “Будівництво каналізаційних мереж та споруд (централізованого водовідведення) в селищі Рудне”

7.Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади смт. Рудне по вул. Короленка, 1

8.Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту “Реконструкція вуличного освітлення Рудненської селищної ради по вулицях: Мазепи, Яворницького, Виговського, Шашкевича, Коновальця, Шухевича, Марченка, Вербицького, Й.Сліпого, Чорновола в смт. Рудне Залізничного району м. Львова”

9.Про продаж гр. Садковому А.А. земельної ділянки на вул. І.Огієнка, 7 в смт. Рудне.

10.Про внесення змін до рішення Рудненської селищної ради від 26.04.2016 №93 “Про затвердження гр. Ощудляк Т.В. проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Бічна Піскова в смт.Рудно”.

11.Про надання дозволу Виконавчому комітету Рудненської селищної ради на розроблення проекту детального планування території в районі вул.Зелена-вул.22 Січня в смт. Рудно.

12.Різне

Про погіршення метеорологічної обстановки

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

 ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ  НЯ № 06   СГЯ №      РЗП № 

По території Львівської області:

Вдень 13 липня грози, подекуди пориви південно-західного вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

Місто:

Вдень 13 липня гроза, пориви південно-західного вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

 

Про погіршення метеорологічної обстановки

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області:

 ШТОРМОВЕ  ПОПЕРЕДЖЕННЯ  НЯ № 05   СГЯ №      РЗП № 

 По території Львівської області та місту Львову:

09 липня грози. Вранці та вдень пориви західного вітру подекуди шквали 17 – 22 м/с; місцями сильні зливи, град.