Додаток 1

до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС

від 6 квітня 2020, протокол № 15

Окремий протокол переліку осіб, які потребують самоізоляції

Встановити, що особами, які потребують самоізоляції, є:

  1. Особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків.
  2. Особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації.
  3. Особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

Лікуючий лікар хворого або особи з підозрою на інфікування COVID-19 визначає строк самоізоляції на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Працівники Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” визначають персональний перелік осіб, які потребують самоізоляції у зв’язку з контактом з хворим на COVID-19 та вносять інформацію до відповідних інформаційних систем.

У разі призначення зобов’язання щодо самоізоляції:

  1. Особа зазначає місце своєї самоізоляції та інформацію про засоби зв’язку (номер телефону), короткі відомості про стан здоров’я та хронічні захворювання на час самоізоляції (за згодою особи).
  2. Повідомляється, що за надання неправдивих відомостей про місце своєї самоізоляції, інформації про засоби зв’язку, недотримання режиму самоізоляції особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності, а у випадку порушення режиму самоізоляції, що призвело до тяжких наслідків, в тому числі смерті третіх осіб, до кримінальної відповідальності.

До відповідних інформаційних систем (зокрема до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг) вноситься інформація про прізвище, ім’я, по батькові особи, дату її народження, місце самоізоляції та засоби зв’язку (номер телефону), чи особа проживає сама, чи є можливість піклування про неї іншими особами в період самоізоляції. За згодою особи також вносяться короткі відомості про хронічні захворювання та стан здоров’я на час самоізоляції.

Особи, які потребують самоізоляції, можуть внести самостійно інформацію до мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг за умови наявності технічної можливості.

Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометра від місця самоізоляції, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок без клапану видиху.

Переміщення осіб, які не досягли 14 років, здійснюється у супроводі батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону за умови дотриманням вимог, визначених цим пунктом.

Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які хворі на COVID-19) та заявили про неможливість забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, дозволяється двічі на день вигул домашніх тварин.

У невідкладних станах особа, яка перебуває на самоізоляції, звертається за екстреною медичною допомогою.

Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області та військовослужбовцями Національної гвардії України, працівниками Державної установи “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, уповноваженими органами Львівської міської ради (посадовими особами), у тому числі з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

КАРАНТИН

з 17.03.2020 до 24.04.2020

За інформацією звертатись:

тел./факс:  297-97-89

 електронна пошта: rudno_rada@i.ua

 УВАГА

КАРАНТИН !!!

Шановні мешканці!

У звязку з карантином прийом пацієнтів здійснюється в КНП «5МКП м. Львова у м. Львові по вул.Виговського,32

( Телефон реєстратури: 2368700, 2368701,2368702,2368703

Сімейні лікарі, при необхідності надають консультації по телефону

адміністрація закладу

УВАГА
КАРАНТИН !!!
З 06.04.2020 заборонено відвідування спортивних та дитячих майданчиків.
Комісія надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

УВАГА
КАРАНТИН !!!
З 06.04.2020 заборонено відвідування парків, скверів, лісопаркових зон, прибережних смуг , крім вигулу домашніх тварин однією особою.
Комісія надзвичайних ситуацій та цивільного захисту.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ
По території Львівської області:
07 квітня очікується місцями висока пожежна небезпека (4-й клас) Кам’янка-Бузькому, Бродівському, Яворівському, Дрогобицькому та Стрийському районах.
08 – 09 квітня на більшій частині території області висока пожежна небезпека (4-й клас).
По місту Львову:
08 – 09 квітня очікується висока пожежна небезпека (4-й клас).

За повідомленням Львівського РЦГМ