Про ускладнення погодних умов

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області у зв’язку з впливом Балканського циклону на Львівщині в другій половині доби 12 листопада та впродовж 13 листопада очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та сніг.

Ввечері 12 листопада та вночі 13 листопада подекуди сильні опади. Місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Утворення нестійкого снігового покриву. Подекуди пориви північно-східного вітру 15 – 22 м/с, хуртовини.

Температура повітря вночі 12 листопада становитиме від 5º морозу  до 1º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла; 13 листопада впродовж доби 0 – 5º морозу.

14 листопада опади поступово припиняться. Температура повітря вночі знизиться до 3 – 8º морозу, при проясненнях місцями 10 – 12º морозу, денна становитиме від 3º морозу до 2º тепла.

Про проведення чергового пленарного засідання сесії

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 47/ос
від 28 жовтня 2016 року
Про проведення чергового пленарного
засідання 3-сесії 7-демократичного
скликання.
Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Рудненської селищної ради:
Скликати 3-сесію 7-го демократичного скликання Рудненської селищної ради та провести 1-ше пленарне засідання           07 листопада 2016 року о 09.00 год в приміщенні Народного Дому смт.Рудно.
Селищний голова І.Форманчук

ЗВІТ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

У неділю, 23 жовтня 2016р., о 17.00 год в приміщенні Народного дому смт.Рудно відбудеться звіт селищного голови смт.Рудно, депутатів Рудненської селищної ради та депутата Львівської міської ради Данилківа М.І.

Про спалювання листя!

Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. До його складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук, які забруднюють атмосферне повітря та завдають шкоди здоров’ю людей. Особливо небезпечним серед них є бензопірен, який здатен викликати ракові захворювання. Крім того, спалювання листя призводить до руйнації грунтового покриву, вигорають рослинні залишки, гинуть грунтоутворювальні мікроорганізми.

Компостування є природним видом перебігу органічних речовин, завдяки якому товстий килим опалого листя з легкість перетворюється на цінне органічне добриво. Тому, якщо ви володієте приватним будинком, то найкращий шлях для боротьби з залишками рослинності – їх прикопування або компостування. Листя та всі трав’яні відходи – це продукт, який може перегнивати, добре розкладається в землі і є чудовим добривом для грядок.

Відповідно до ст.152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Про погіршення метеорологічної обстановки

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області 12 – 13 жовтня очікується погіршення погодних умов.

По території Львівської області :

12 жовтня вранці та вдень сильний дощ (в горах з мокрим снігом), пориви східного вітру 17 – 22 м/с.

По місту Львову:

12 жовтня вранці та вдень сильний дощ, пориви східного вітру 17 – 22 м/с.

Штормове гідрологічне попередження № Г – 16

12 – 13 жовтня на рiчках басейнів Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 – 1,5 м  над рiвнями 11 жовтня на 08:00 год.

 При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку.